                                BLUE PRINT                                                ADA108629,
Vikšro valdymo svirtis BLUE PRINT ADA108629
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA108629
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
1
medžiaga
plieno liejinys
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
papildomas gaminys / papildoma informacija
su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su atrama/vairo traukle
su guoliu (-iais)
su veržle
porinis gaminio numeris
ADA108628
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: CHRYSLER VOYAGER IV
Detali informacija:
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 (108kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (88kW, 2005.08 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (105kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD (110kW, 2004.06 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2008.12)