Rato guolio komplektas BLUE PRINT ADA108212
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA108212
Kokybės klasėVidutinė
plotis [mm]40
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
1
Išorinis skersmuo [mm]
80
montavimo tipas
kampinis rutulinis guolis
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
OE numeriui
3885A040 S1
Papildomas straipsnis / informacija 2
be integruoto plovimo skysčio purkštuko
Priekinių žibintų valymo sistemai
su ABS jutiklio žiedu
su integruotu jutiklio žiedu
su tvirtinimo žiedu
vidinis skersmuo [mm]
43
Detali informacija:
DODGE CALIBER 1.8 (110kW, 2006.06 > 2009.12)
DODGE CALIBER 2.0 (115kW, 2006.06 > .)
DODGE CALIBER 2.0 CRD (103kW, 2006.06 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.0 (115kW, 2011.05 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD (103kW, 2006.08 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2006.09 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD (100kW, 2011.05 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD 4x4 (120kW, 2010.12 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.4 (125kW, 2006.08 > .)
JEEP COMPASS (MK49) 2.4 4x4 (125kW, 2006.09 > .)
JEEP PATRIOT (MK74) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2007.02 > .)
JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x4 (120kW, 2011.01 > .)
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 4x4 (125kW, 2008.01 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) (85kW, 2010.05 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) (86kW, 2010.06 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 (GA3W) (102kW, 2010.02 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) (85kW, 2010.06 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) (110kW, 2010.06 > .)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) (110kW, 2010.06 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5 (80kW, 2008.06 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 (108kW, 2009.01 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (113kW, 2009.01 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (118kW, 2009.10 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5 (80kW, 2008.06 > .)
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5 Bifuel (80kW, 2010.03 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D (130kW, 2006.11 > 2012.11)
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD (103kW, 2010.09 > 2012.11)
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD (130kW, 2006.11 > 2012.11)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W) 2.0 Hybrid 4WD (89kW, 2012.12 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) (110kW, 2012.08 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W) (110kW, 2012.08 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 2.2 Di-D 4WD (110kW, 2013.04 > .)