BOSCH                                                KS01000488, BOSCH, KS01000488, auto detalė
BOSCH KS01000488
Aukštos kokybės BOSCH KS01000488 nuo BOSCH. Prekės kodas: KS01000488. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasBOSCH
KodasKS01000488
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
50
darbinis režimas
hidraulinis
darbinis slėgis [bar]
110
siurblio tipas
vakuumo siurblys
slėgis [bar]
110
sukimo kryptis
rotacija pagal laikrodžio rodyklę
Analogai kodai: 8E0145155N
Detali informacija:
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW, 2001.05 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (100kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (103kW, 2006.01 > 2009.03)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (88kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (105kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (125kW, 2009.02 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (88kW, 2009.07 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (125kW, 2009.05 > .)