BOSCH                                                F026407175, BOSCH, F026407175, auto detalė
BOSCH F026407175
Aukštos kokybės BOSCH F026407175 nuo BOSCH. Prekės kodas: F026407175. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasBOSCH
KodasF026407175
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]79
Išorinis skersmuo [mm]
73,5
Išorinis skersmuo [mm]
74
papildomas gaminys / papildoma informacija
su tarpikliais / sandarikliais
skersmuo 2 [mm]
41
skersmuo [mm]
73,5
vidinis skersmuo 1 [mm]
41
Detali informacija:
BMW 1 (F20) 125 i (160kW, 2011.08 > .)
BMW 1 (F20) 125 i (175kW, 2013.03 > .)
BMW 1 (F21) 125 i (160kW, 2011.12 > .)
BMW 1 (F21) 125 i (175kW, 2013.03 > .)
BMW 2 kabrioletas (F23) 228 i (180kW, 2014.11 > .)
BMW 2 kupė (F22, F87) 220 i (135kW, 2013.10 > .)
BMW 2 kupė (F22, F87) 228 i (180kW, 2014.07 > .)
BMW 3 (F30, F80) 320 i (135kW, 2012.02 > .)
BMW 3 (F30, F80) 320 i xDrive (135kW, 2011.11 > .)
BMW 3 (F30, F80) 328 i (180kW, 2011.10 > .)
BMW 3 (F30, F80) 328 i xDrive (180kW, 2011.10 > .)
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i (135kW, 2013.03 > .)
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i (180kW, 2013.03 > .)
BMW 3 Touring (F31) 320 i (135kW, 2012.06 > .)
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive (135kW, 2012.06 > .)
BMW 3 Touring (F31) 328 i (180kW, 2012.06 > .)
BMW 3 Touring (F31) 328 i xDrive (180kW, 2012.06 > 2016.06)
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i (135kW, 2014.03 > .)
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i (180kW, 2014.03 > .)
BMW 4 kabrioletas (F33, F83) 420 i (135kW, 2014.07 > .)
BMW 4 kabrioletas (F33, F83) 428 i (180kW, 2013.10 > .)
BMW 4 kupė (F32, F82) 420 i (135kW, 2013.11 > .)
BMW 4 kupė (F32, F82) 428 i (180kW, 2013.07 > .)
BMW 5 (F10) 520 i (120kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 520 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 528 i (180kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 520 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 528 i (180kW, 2011.09 > 2017.02)
BMW X1 (E84) sDrive 16 i (105kW, 2013.03 > 2015.06)
BMW X1 (E84) sDrive 20 i (135kW, 2011.09 > 2015.06)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i (115kW, 2013.04 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 28 i (180kW, 2011.09 > .)