Kuro filtras BOSCH F026402141
GamintojasBOSCH
KodasF026402141
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]262,4
aukštis [mm]263
Išorinis skersmuo 1 [mm]
110
skersmuo [mm]
107,9
ø [mm]
108
Tinka automobiliams: VOLVO 7700, 9700, 9900, B9, FH, FH II, FH12, FH16 II, FM, FM II, FMX
Detali informacija:
VOLVO 7700 7700 (191kW, 2006.06 > .)
VOLVO 7700 7700 (228kW, 2006.06 > .)
VOLVO 7700 7700 (265kW, 2006.06 > .)
VOLVO 9700 9700 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO 9700 9700 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO 9900 9900 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO 9900 9900 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO B9 B9 (191kW, 2005.09 > .)
VOLVO B9 B9 (228kW, 2005.09 > .)
VOLVO B9 B9 (265kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 420 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 460 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2007.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 540 (397kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH II 420 (309kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 460 (338kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 500 (368kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 540 (397kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/460 (338kW, 1998.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/500 (368kW, 2001.09 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/750 (551kW, 2012.05 > .)
VOLVO FM FM 330 (243kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 370 (272kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM FM 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 410 (302kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 420 (309kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 450 (332kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 460 (338kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM II FM 330 (243kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 370 (272kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 410 (302kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 420 (309kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 450 (332kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 460 (338kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 500 (368kW, 2012.04 > .)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 370 (272kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 410 (302kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 420 (309kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 450 (332kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 460 (338kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 500 (368kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 540 (397kW, 2013.09 > .)