Filtras, salono oras BLUE PRINT ADN12523
GamintojasBLUE PRINT
KodasADN12523
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]32
plotis [mm]200
būtinas kiekis
1
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
229
Tinka automobiliams: INFINITI EX, FX, G kabrioletas, G kupė, G sedanas, Q50, QX70
Detali informacija:
INFINITI EX 30d (175kW, 2010.04 > .)
INFINITI EX 35 (221kW, 2008.10 > .)
INFINITI EX 37 (235kW, 2010.09 > .)
INFINITI FX 30d AWD (175kW, 2010.04 > .)
INFINITI FX 37 AWD (235kW, 2008.10 > .)
INFINITI FX 50 AWD (287kW, 2008.10 > .)
INFINITI G kabrioletas 37 (235kW, 2010.09 > .)
INFINITI G kupė 37 (235kW, 2010.09 > .)
INFINITI G kupė 37 (243kW, 2007.09 > .)
INFINITI G sedanas 37 (235kW, 2008.10 > .)
INFINITI G sedanas 37 (243kW, 2008.10 > .)
INFINITI G sedanas 37 X (235kW, 2008.10 > .)
INFINITI Q50 50 D (125kW, 2013.04 > .)
INFINITI QX70 30d AWD (175kW, 2013.08 > .)
INFINITI QX70 50 AWD (287kW, 2013.08 > .)