Vikšro valdymo svirtis NIPPARTS J4924003
GamintojasNerastas
KodasJ4924003
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Analogai kodai: 51460S84A01J4924003
Tinka automobiliams: HONDA ACCORD VI, ACCORD VI kupė
Detali informacija:
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 i (CG9) (108kW, 1998.10 > 2001.01)
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.3 (CL3, S86) (113kW, 2001.01 > 2003.06)
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 2.0 i 16V (108kW, 1998.02 > 2003.06)
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 3.0 V6 24V (CG2) (147kW, 1998.02 > 2003.06)