Kuro filtras CHAMPION CFF100216
GamintojasCHAMPION
KodasCFF100216
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]175
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
tiesioginis filtras
Išorinis skersmuo [mm]
82
pakuotės aukštis [cm]
18
pakuotės ilgis [cm]
9,5
pakuotės plotis [cm]
9,5
pakuotės tipas
dėžutė
sriegio matas 1
M14x1.5
sriegis 1
M14x1.5
Detali informacija:
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E (85kW, 1985.01 > 1987.12)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 GLE (81kW, 1979.01 > 1986.12)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 (65kW, 1986.02 > 1986.07)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1986.08)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 (68kW, 1983.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q) (66kW, 1984.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q) (68kW, 1985.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE (81kW, 1985.08 > 1986.07)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE (82kW, 1984.10 > 1986.08)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q) (81kW, 1985.03 > 1986.08)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q) (82kW, 1984.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 (85kW, 1983.10 > 1984.09)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 quattro (85Q) (85kW, 1983.10 > 1984.09)
AUDI 80 B2 Sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 2.2 quattro (85Q) (100kW, 1982.08 > 1984.07)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 E (82kW, 1986.06 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 E quattro (82kW, 1986.09 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 S (65kW, 1986.09 > 1990.12)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.0 (83kW, 1986.03 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.0 (85kW, 1984.10 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 (85kW, 1985.01 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro (88kW, 1985.08 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro (100kW, 1984.11 > 1987.03)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E quattro (100kW, 1987.04 > 1991.09)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E (100kW, 1987.04 > 1991.07)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E quattro (100kW, 1987.04 > 1991.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT (68kW, 1985.01 > 1988.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT (79kW, 1986.08 > 1987.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT (82kW, 1986.08 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT quattro (82kW, 1984.12 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 (83kW, 1986.03 > 1988.04)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 (85kW, 1983.09 > 1986.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT (79kW, 1981.01 > 1983.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT (96kW, 1982.09 > 1987.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT (85kW, 1981.07 > 1987.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT (100kW, 1984.09 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro (88kW, 1985.08 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro (100kW, 1984.10 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 (100kW, 1987.01 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 quattro (100kW, 1987.01 > 1988.10)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 1.8 (82kW, 1989.08 > 1991.07)
VW CORRADO (53I) 1.8 16V (100kW, 1989.04 > 1992.07)
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V (100kW, 1991.08 > 1995.12)
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 (82kW, 1982.08 > 1989.12)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (79kW, 1985.08 > 1987.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (82kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V (95kW, 1986.02 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V (102kW, 1986.02 > 1990.06)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat (79kW, 1987.01 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro (66kW, 1986.02 > 1991.07)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (66kW, 1984.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (79kW, 1985.08 > 1987.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (82kW, 1984.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V (95kW, 1986.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V (102kW, 1987.06 > 1989.12)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (79kW, 1987.01 > 1991.10)
VW PASSAT B2 (32B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.8 (82kW, 1983.12 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 2.2 (85kW, 1985.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 2.2 (100kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.8 (66kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 2.2 (85kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (82kW, 1983.12 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 Syncro (66kW, 1986.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 Syncro (85kW, 1984.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 (85kW, 1985.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 (100kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 Syncro (88kW, 1985.08 > 1988.03)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V (100kW, 1988.04 > 1989.12)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V (100kW, 1988.08 > 1993.09)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V (100kW, 1988.04 > 1989.12)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V (100kW, 1988.08 > 1993.09)
VW SANTANA (32B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1984.12)
VW SCIROCCO (53B) 1.6 (81kW, 1980.08 > 1982.07)
VW SCIROCCO (53B) 1.8 (70kW, 1985.11 > 1992.07)