V formos diržas SNR CA10AV610
GamintojasSNR
KodasCA10AV610
Kokybės klasėAukščiausia
plotis [mm]10
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
610
Detali informacija:
CITROEN CX I (MA) 2000 (75kW, 1974.09 > 1979.05)
CITROEN CX I (MA) 2000 (78kW, 1979.06 > 1985.08)
CITROEN CX I (MA) 2200 (82kW, 1974.09 > 1976.07)
CITROEN CX I (MA) 2400 (85kW, 1976.08 > 1980.06)
CITROEN CX I (MA) 2400 (88kW, 1980.05 > 1982.05)
CITROEN CX I (MA) 2400 GTi (94kW, 1977.06 > 1982.06)
CITROEN CX I (MA) 2400 GTi (96kW, 1977.06 > 1982.06)
CITROEN CX I Break (MA) 2000 (75kW, 1975.09 > 1979.05)
CITROEN CX I Break (MA) 2000 (78kW, 1979.06 > 1985.08)
CITROEN CX I Break (MA) 2400 (85kW, 1976.08 > 1980.06)
CITROEN GS 1.1 (40kW, 1977.09 > 1980.06)
CITROEN GS 1.1 (42kW, 1977.09 > 1981.07)
CITROEN GS 1.2 (43kW, 1973.04 > 1979.06)
CITROEN GS A 1.3 (48kW, 1979.09 > 1986.07)
CITROEN GS X 2 (46kW, 1975.09 > 1979.07)
CITROEN GS Break 1.1 (40kW, 1977.09 > 1980.06)
CITROEN GS Break A 1.2 (43kW, 1973.04 > 1979.06)
CITROEN GS Break A 1.3 (48kW, 1979.09 > 1986.07)
CITROEN GS Break A Spezial (42kW, 1980.07 > 1982.05)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 (83kW, 1989.10 > 1998.10)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel (44kW, 1983.08 > 1987.10)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D (47kW, 1986.06 > 1989.07)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.0 (55kW, 1981.09 > 1990.09)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.0 (58kW, 1983.01 > 1990.09)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 Komercinis (280L) 1.8 (51kW, 1983.01 > 1988.11)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.03)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.03)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.0 (55kW, 1986.01 > 1988.11)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.0 (58kW, 1983.01 > 1988.11)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 D 4x4 (54kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD (70kW, 1990.10 > 1994.02)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.5 TD 4x4 (70kW, 1990.10 > 1994.02)
VW SANTANA (32B) 1.6 D (40kW, 1981.08 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 1.6 TD (51kW, 1981.12 > 1984.12)
VW TRANSPORTER T3 autobusas (25_) 1.6 D (37kW, 1981.01 > 1987.07)
VW TRANSPORTER T3 komercinis (24_, 25_) 1.6 D (37kW, 1981.01 > 1987.07)
VW TRANSPORTER T3 plokščiadugnis / važiuoklė (24_) 1.6 D (37kW, 1981.01 > 1987.07)