Durų spyna, užraktas ESEN SKV 16SKV143
GamintojasNerastas
Kodas16SKV143
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
8
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
kairė
polių skaičius
8
porinis gaminio numeris
16SKV144
Analogai kodai: 3C4839015A3C4839015C
Tinka automobiliams: SKODA SUPERB II; VW PASSAT B6, PASSAT B6 Variant, TIGUAN
Detali informacija:
SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI (92kW, 2008.07 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI (77kW, 2010.09 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI (118kW, 2008.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 (118kW, 2008.11 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI (77kW, 2008.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI (103kW, 2008.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI (125kW, 2008.07 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V (103kW, 2009.01 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.11 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2008.09 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI (147kW, 2010.05 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4 (191kW, 2008.11 > .)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2009.01 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 (75kW, 2005.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI (85kW, 2005.03 > 2008.06)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (118kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI (77kW, 2005.03 > 2008.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI (110kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion (110kW, 2005.09 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion (184kW, 2005.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion (220kW, 2007.04 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 (75kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI (85kW, 2005.08 > 2008.06)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI (118kW, 2007.05 > 2011.10)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2008.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI (110kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion (110kW, 2005.09 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.02)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion (184kW, 2005.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion (220kW, 2007.04 > 2010.11)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > .)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (110kW, 2008.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (118kW, 2011.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion (110kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion (118kW, 2011.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (81kW, 2010.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (103kW, 2008.03 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (100kW, 2007.11 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (120kW, 2008.02 > 2009.08)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2012.11 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion (125kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion (147kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion (132kW, 2011.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion (155kW, 2011.05 > .)