Durų spyna, užraktas ESEN SKV 16SKV043
GamintojasNerastas
Kodas16SKV043
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
7
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
kairė
polių skaičius
7
porinis gaminio numeris
16SKV044
Detali informacija:
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI (77kW, 2009.11 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V (55kW, 2005.01 > 2006.11)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V (59kW, 2006.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI (66kW, 2005.07 > 2006.11)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (118kW, 2008.06 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (125kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 (75kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI (85kW, 2005.01 > 2008.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel (75kW, 2007.11 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI (77kW, 2009.03 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (66kW, 2005.05 > 2008.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (77kW, 2005.01 > 2009.01)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI (110kW, 2005.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (81kW, 2009.01 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (96kW, 2005.05 > 2007.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (100kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (103kW, 2005.12 > 2009.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.01 > 2013.12)
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V (55kW, 2003.10 > 2006.05)
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V (59kW, 2006.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI (66kW, 2003.10 > 2006.07)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (125kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.6 (75kW, 2004.01 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI (85kW, 2003.10 > 2008.07)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (66kW, 2004.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (77kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion (77kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI (110kW, 2004.01 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion (110kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (147kW, 2004.10 > 2009.02)
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (169kW, 2006.09 > 2008.12)
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI (55kW, 2004.01 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (100kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (103kW, 2004.12 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (125kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion (184kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (90kW, 2007.06 > 2009.07)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (103kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (118kW, 2008.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (125kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 (75kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI (85kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI (110kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (100kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (125kW, 2006.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.5 (110kW, 2006.01 > 2010.10)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI (128kW, 2003.01 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI (165kW, 2004.11 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI (176kW, 2007.11 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 (162kW, 2002.10 > 2006.11)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 (177kW, 2004.11 > 2006.11)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI (206kW, 2005.10 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 (228kW, 2002.12 > 2006.11)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 FSI (257kW, 2006.06 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI (257kW, 2007.08 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 V10 TDI (230kW, 2002.10 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W12 (331kW, 2004.08 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (103kW, 2006.02 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (125kW, 2006.11 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2009.05 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 (75kW, 2003.07 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI (85kW, 2003.02 > 2007.01)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (66kW, 2004.11 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (74kW, 2003.02 > 2004.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW, 2003.08 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel (80kW, 2006.02 > 2009.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI (110kW, 2003.10 > 2005.11)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW, 2003.02 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (103kW, 2005.12 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (125kW, 2005.12 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.08 > 2010.05)
VW TRANSPORTER T5 komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion (128kW, 2004.07 > 2009.11)