Įtempėjas diržo SKF VKM16021
GamintojasSKF
KodasVKM16021
Kokybės klasėAukščiausia
plotis [mm]32
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtempimas
automatika
ø [mm]
65,3
•matmuo 1
65
•matmuo 2
32
Detali informacija:
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... (82kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) (65kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) (94kW, 2009.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 Hi-Flex (86kW, 2005.05 > 2010.02)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) (82kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) (94kW, 2008.11 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) (82kW, 2010.02 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (83kW, 2004.04 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) (82kW, 2005.02 > 2007.08)
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (82kW, 2005.02 > 2007.08)
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) (81kW, 2007.10 > 2015.12)
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) (81kW, 2007.10 > 2015.12)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) (81kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (82kW, 2006.01 > 2008.06)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) (83kW, 2002.11 > 2008.02)
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 (83kW, 2003.09 > 2009.03)
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V (82kW, 2006.01 > 2008.06)
RENAULT MEGANE II Saloon (LM0/1_) 1.6 (75kW, 2003.09 > .)
RENAULT MEGANE II Saloon (LM0/1_) 1.6 Hi-Flex (85kW, 2006.03 > .)
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.6 (83kW, 2003.09 > .)
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) (82kW, 2006.01 > .)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 (83kW, 2003.08 > 2009.07)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V (77kW, 2005.05 > 2009.07)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V (82kW, 2006.01 > 2009.08)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) (81kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (82kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) (82kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) (65kW, 2004.12 > .)
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) (83kW, 2003.06 > .)
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R, JM1B, JM2Y) (82kW, 2007.01 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) (98kW, 2008.05 > .)
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) (98kW, 2010.07 > .)