Ritė, uždegimas ESEN SKV 03SKV141
GamintojasNerastas
Kodas03SKV141
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
itampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
10
polių skaičius
10
svoris [kg]
3,08
uždegimo ritė
įsk. uždegimo žvakės jungtį
Detali informacija:
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i (96kW, 1998.02 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo (147kW, 1998.02 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo (110kW, 2001.01 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo (113kW, 1998.10 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo (136kW, 1998.02 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i (110kW, 1998.02 > 2002.09)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo (165kW, 1998.10 > 2002.09)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i (96kW, 1998.02 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo (147kW, 1998.02 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo (110kW, 2001.01 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo (113kW, 1998.10 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo (136kW, 1998.02 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i (110kW, 1998.02 > 2003.08)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo (165kW, 1999.10 > 2003.08)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t (110kW, 1997.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t (136kW, 2000.07 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (125kW, 1997.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (136kW, 2001.01 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (169kW, 1999.10 > 2001.09)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (184kW, 2001.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (191kW, 2005.11 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.0 t (110kW, 1998.10 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.0 t (136kW, 2000.07 > 2001.07)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.0 t (141kW, 1998.10 > 2000.07)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 t (125kW, 1998.10 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 t (136kW, 2001.01 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 t BioPower (154kW, 2006.11 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (169kW, 1999.10 > 2001.09)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (184kW, 2001.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (191kW, 2006.01 > 2009.12)
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo (136kW, 1993.07 > 1998.02)
SAAB 900 II 2.0 i (96kW, 1994.08 > 1998.02)
SAAB 900 II 2.3 -16 (110kW, 1993.07 > 1998.02)
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 -16 Turbo (136kW, 1993.12 > 1998.02)
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 i (96kW, 1993.12 > 1998.02)
SAAB 900 II kabrioletas 2.3 -16 (110kW, 1993.12 > 1998.02)
SAAB 900 II kupė 2.0 -16 Turbo (136kW, 1993.12 > 1998.02)
SAAB 900 II kupė 2.0 i (96kW, 1994.08 > 1998.02)
SAAB 900 II kupė 2.3 -16 (110kW, 1993.12 > 1998.02)
SAAB 9000 2.0 -16 CD (96kW, 1993.09 > 1998.12)
SAAB 9000 2.0 -16 CD (110kW, 1993.09 > 1998.12)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD (108kW, 1992.09 > 1998.12)
SAAB 9000 2.3 -16 CD (107kW, 1989.08 > 1998.12)
SAAB 9000 2.3 -16 CDE (108kW, 1993.09 > 1998.12)
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS (96kW, 1993.09 > 1998.12)
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 ND Turbo (110kW, 1993.09 > 1998.12)
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CS (107kW, 1989.09 > 1998.12)
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE (108kW, 1993.09 > 1998.12)