Paskirstymo grandinės komplektas EXPERT KITS + VAICO V20-10001
GamintojasNerastas
KodasV20-10001
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinės grandžių skaičius
138
grandinės tipas
Simplex
grandinės tipas
uždaryta grandinė
paaros grandinės dydis
G53HR
papildomas gaminys / papildoma informacija
su paskirstymo krumpliaračiais
su pavaros grandinės kreiptuvu
su priedais
su sinchronizavimo grandinės įtempikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su varžtais
su veleno alyvos sandarikliu
varomieji blokai
Skirstomasis velenas
Detali informacija:
BMW 1 (F20) 114 i (75kW, 2011.11 > .)
BMW 1 (F20) 116 i (100kW, 2010.12 > .)
BMW 1 (F20) 118 i (125kW, 2010.11 > .)
BMW 1 (F21) 114 i (75kW, 2011.12 > .)
BMW 1 (F21) 116 i (100kW, 2011.12 > .)
BMW 1 (F21) 118 i (125kW, 2012.07 > .)
BMW 3 (F30, F80) 316 i (100kW, 2012.10 > .)
BMW 3 (F30, F80) 320 i (125kW, 2012.02 > .)
BMW 3 Touring (F31) 316 i (100kW, 2013.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper (85kW, 2010.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper (88kW, 2006.10 > 2012.02)
MINI MINI (R56) Cooper (90kW, 2010.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper S (120kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) Cooper S John Cooper Works (147kW, 2012.01 > 2013.11)
MINI MINI (R56) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI (R56) John Cooper Works GP (160kW, 2012.09 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One (55kW, 2009.03 > 2010.03)
MINI MINI (R56) One (55kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One (70kW, 2007.03 > .)
MINI MINI (R56) One (72kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (85kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (88kW, 2007.10 > 2013.12)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (90kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (120kW, 2007.10 > .)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (147kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI CLUBMAN (R55) One (70kW, 2009.03 > 2010.02)
MINI MINI CLUBMAN (R55) One (72kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper (90kW, 2012.12 > 2014.06)
MINI MINI CLUBVAN (R55) One (72kW, 2012.12 > 2014.06)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (85kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (90kW, 2010.06 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (120kW, 2010.08 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (147kW, 2012.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (120kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One (72kW, 2010.06 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (85kW, 2009.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (88kW, 2009.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper (90kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (120kW, 2007.10 > 2015.06)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (135kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (147kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) One (72kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper (85kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper (90kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper S (120kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper S (135kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper S JCW (147kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) John Cooper Works (155kW, 2011.09 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper (90kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (135kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (135kW, 2012.04 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > 2016.09)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper (85kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper (90kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S (120kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S (135kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S JCW (147kW, 2012.02 > .)
MINI MINI Roadster (R59) John Cooper Works (155kW, 2012.02 > .)