Gofruotoji membrana, kardaninis velenas BLUE PRINT ADBP810064
GamintojasBLUE PRINT
KodasADBP810064
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
110
jungties tipas
CV sujungimas
medžiaga
termoplastinis poliesterio elastomeras
montavimo vieta
transmisijos galas
vidinis skersmuo 1 [mm]
34
vidinis skersmuo 2 [mm]
72
Tinka automobiliams: LEXUS GS, LS; MERCEDES-BENZ A-CLASS, B-CLASS Sports Tourer, VANEO; TOYOTA SUPRA
Detali informacija:
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_, JZS147R) (156kW, 1993.03 > 1997.08)
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) (161kW, 2000.10 > 2005.03)
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) (163kW, 1997.08 > 2000.10)
LEXUS GS (_S16_) 400 (UZS160_, UZS160R) (216kW, 1997.12 > 2000.11)
LEXUS LS (_F2_) 400 (UCF20_) (216kW, 1997.10 > 2000.07)
LEXUS LS (_F2_) 400 (UCF20_, UCF20R) (194kW, 1994.12 > 1997.08)
LEXUS LS (_F2_) 400 (UCF20_, UCF20R) (203kW, 1998.09 > 2000.10)
LEXUS LS (_F2_) 400 (UCF20_, UCF20R) (209kW, 1997.09 > 2000.10)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) (60kW, 1997.07 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) (60kW, 2001.01 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) (75kW, 1997.07 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) (55kW, 2001.02 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) (44kW, 1998.07 > 2001.02)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) (66kW, 1998.07 > 2001.02)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) (70kW, 2001.02 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) (92kW, 1999.03 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) (103kW, 2002.03 > 2004.08)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 150 (169.031, 169.331) (70kW, 2004.09 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 (169.031, 169.331) (70kW, 2009.04 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) (60kW, 2004.09 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 170 (169.032, 169.332) (85kW, 2004.09 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 (169.032, 169.332) (85kW, 2009.04 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 (169.033, 169.333) (100kW, 2004.09 > 2012.06)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 150 (245.231) (70kW, 2005.03 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 160 (245.231) (70kW, 2009.04 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 (245.232) (85kW, 2005.03 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 NGT (245.233) (85kW, 2008.04 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 (245.232) (85kW, 2009.04 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 NGT (245.233) (85kW, 2008.04 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 (245.233) (100kW, 2005.03 > 2011.11)
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) (60kW, 2002.02 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) (75kW, 2002.02 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) (55kW, 2002.02 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) (67kW, 2002.02 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700) (92kW, 2002.02 > 2005.07)
TOYOTA SUPRA (_A8_) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_, JZA80R) (243kW, 1993.05 > 2002.08)