Spyruoklė NTY ASZ-FT-016
GamintojasNTY
KodasASZ-FT-016
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Ilgis [mm]
272
Išorinis skersmuo [mm]
122
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
galinė kairė ašis
parametras
AC
spyruoklės forma
sraigtinė spiralė
Vielos skersmuo [mm]
11,9
Analogai kodai: 46749803
Tinka automobiliams: FIAT PUNTO
Detali informacija:
FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... (59kW, 1999.09 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (44kW, 1999.09 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) (44kW, 1999.09 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD (63kW, 2001.10 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) (59kW, 1999.09 > .)