Oro filtras CHAMPION CAF100841P
GamintojasCHAMPION
KodasCAF100841P
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]41,5
aukštis [mm]42
plotis [mm]173
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
ilgis [mm]
274
pakuotės aukštis [cm]
5
pakuotės ilgis [cm]
31,5
pakuotės plotis [cm]
20,5
pakuotės tipas
dėžutė
Tinka automobiliams: HONDA ACCORD VI, ACCORD VI Hatchback, ACCORD VI kupė
Detali informacija:
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 1.6 i (CG7) (85kW, 1998.10 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 1.8 i (CG8) (100kW, 1998.10 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 i (CG9) (108kW, 1998.10 > 2001.01)
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.2 Type-R (CH1) (156kW, 1999.02 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.3 (CL3, S86) (113kW, 2001.01 > 2003.06)
HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i (CH6) (100kW, 1999.12 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.0 (CH7) (108kW, 1999.12 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.3 (CL4) (113kW, 2000.11 > 2002.12)
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 2.0 i 16V (108kW, 1998.02 > 2003.06)