ESEN SKV 40SKV398
GamintojasNerastas
Kodas40SKV398
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
623
Išorinis dantr. dif. pusėje
30
Išorinis dantr. rato pusėje
21
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
Detali informacija:
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... (43kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) (44kW, 1999.03 > 2001.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (55kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) (70kW, 1999.10 > 2004.09)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) (72kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (42kW, 2001.06 > 2006.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) (66kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (82kW, 2001.10 > 2008.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... (79kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) (47kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) (59kW, 1999.12 > 2005.05)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) (44kW, 1999.03 > 2003.10)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) (43kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) (79kW, 2003.11 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) (47kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) (59kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 (55kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 16V (72kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.5 dCi (48kW, 2002.04 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.6 16V (79kW, 2002.04 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW, 2003.07 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW, 2001.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW, 2000.02 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED (48kW, 1999.09 > 2001.06)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) (44kW, 1998.07 > 2001.07)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel (43kW, 1998.07 > 2001.07)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW, 1997.08 > 2008.06)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW, 1999.09 > 2003.06)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW, 2000.02 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) (40kW, 1993.03 > 1996.10)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) (43kW, 1996.05 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) (40kW, 1996.05 > 2007.03)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) (44kW, 2004.08 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) (55kW, 2001.01 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG (44kW, 2003.10 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I hečbekas (S06_) 1.2 (S063, S064) (40kW, 1993.03 > 1996.05)
RENAULT TWINGO I hečbekas (S06_) 1.2 (S066, S068) (43kW, 1996.05 > .)