Filtras, salono oras BLUE PRINT ADR162501
GamintojasBLUE PRINT
KodasADR162501
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]35
plotis [mm]151
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
259,5
ilgis [mm]
260
Detali informacija:
RENAULT FLUENCE (L3_) Z.E. (70kW, 2012.02 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.2 TCe (EZ16) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) (96kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D, EZ14) (81kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) (81kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 dCi (EZ00) (96kW, 2011.04 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) (96kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) (103kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L) (118kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T) (132kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex (77kW, 2008.02 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ16, KZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ2B, KZ11) (85kW, 2012.03 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) (96kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (63kW, 2009.03 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ29, KZ14, KZ1W, KZ10, KZ1F,... (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) (66kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1G, KZ1W, KZ0R) (70kW, 2013.11 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) (74kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) (81kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 dCi (KZ00, KZ12, KZ13) (96kW, 2011.04 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) (96kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) (103kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (120kW, 2012.07 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) (118kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) (110kW, 2010.10 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (140kW, 2012.09 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (162kW, 2012.09 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) (132kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.2 TCe (BZ16, BZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.2 TCe (BZ2B, BZ11) (85kW, 2012.03 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) (96kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (63kW, 2009.12 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W, BZ29, BZ14) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ0C) (66kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ1G, BZ1W, BZ0R) (70kW, 2013.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (82kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) (74kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 dCi (BZ00, BZ12, BZ13) (96kW, 2011.04 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) (96kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) (103kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (120kW, 2012.07 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0L) (118kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0Y) (110kW, 2010.10 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe (140kW, 2012.06 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe (BZ0K) (132kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 220 (162kW, 2013.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.2 TCe (DZ16, DZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.2 TCe (DZ2B, DZ11) (85kW, 2012.03 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) (96kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G, DZ14, DZ29) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A) (63kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B) (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) (66kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) (74kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 dCi (DZ00, DZ12, DZ2A, DZ13) (96kW, 2011.04 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) (96kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) (103kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 dCi (120kW, 2012.07 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L) (118kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y) (110kW, 2009.04 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 R.S. (195kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe (140kW, 2012.06 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K) (132kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N) (184kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe 220 (162kW, 2013.11 > .)