ESEN SKV 85SKV054
GamintojasNerastas
Kodas85SKV054
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]14,2
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo 1 [mm]
45,2
Išorinis skersmuo [mm]
50,3
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
priekinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su integruotu ABS jutikliu
vidinis skersmuo 1 [mm]
19
vidinis skersmuo [mm]
29
Detali informacija:
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.09)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) (84kW, 1995.09 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 CNG (84kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) (72kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) (56kW, 1994.07 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) (85kW, 1997.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) (51kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) (51kW, 1991.08 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) (59kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) (63kW, 1995.01 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) (63kW, 1992.10 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) (55kW, 1994.08 > 2000.06)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) (74kW, 1994.07 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) (74kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.9 i (107kW, 1991.01 > 1994.09)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) (84kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS) (72kW, 1991.09 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (56kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (63kW, 1992.10 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (85kW, 1999.05 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) (59kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS) (63kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAS) (55kW, 1998.10 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) (74kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS) (74kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) (72kW, 1991.09 > 1994.08)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) (84kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) (56kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) (59kW, 1991.09 > 1994.08)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EML, ENE/L) (85kW, 1999.05 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) (51kW, 1991.09 > 1994.08)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) (51kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) (74kW, 1991.09 > 1994.08)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) (63kW, 1992.11 > 1994.08)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) (63kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Plokščiadugnis / važiuoklė (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) (74kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.0 (84kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 DI (51kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 DI (56kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 TD (63kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 TD (74kW, 1998.04 > 2000.12)