ESEN SKV 85SKV029
GamintojasNerastas
Kodas85SKV029
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]37
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
53
montavimo vieta
galinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
be integruoto ABS jutiklio
vidinis skersmuo [mm]
29
Detali informacija:
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW, 2003.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW, 2002.05 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi (50kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 (110kW, 2005.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.3 (44kW, 2002.05 > 2008.08)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FIESTA V Van 1.4 (59kW, 2002.05 > 2005.09)
FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi (50kW, 2003.10 > 2010.12)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 1999.09)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel (75kW, 2002.01 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel (85kW, 2002.09 > 2004.07)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW, 2002.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.4 (55kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.6 (74kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 (85kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDDi (55kW, 1999.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDDi (66kW, 1998.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (55kW, 2001.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel (82kW, 2003.02 > 2005.01)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG (59kW, 2010.01 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi (50kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > 2012.12)
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V (66kW, 1997.11 > 2000.10)
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V (76kW, 2000.08 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V (92kW, 1997.03 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 (118kW, 1999.06 > 2002.06)
FORD STREET KA (RL2) 1.6 (70kW, 2003.05 > 2005.07)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.3 L (DY3W) (67kW, 2003.04 > .)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.4 CD (50kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.02 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)