Rato guolio komplektas ESEN SKV 85SKV098
GamintojasNerastas
Kodas85SKV098
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]37
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
75
montavimo vieta
priekinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su ABS jutiklio žiedu
vidinis skersmuo [mm]
40
Analogai kodai: 3081802430884539
Tinka automobiliams: VOLVO S40 I, V40 Universalas
Detali informacija:
VOLVO S40 I (644) 1.6 (77kW, 1995.09 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (85kW, 2001.06 > 2003.08)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i (90kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i (92kW, 1998.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 LPG (90kW, 1999.03 > 2004.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (70kW, 1999.03 > 2000.07)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (75kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (85kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 (147kW, 1997.05 > 2000.07)
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD (66kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (120kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (121kW, 2000.07 > 2001.06)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 (147kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.6 (77kW, 1995.12 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 i (90kW, 2001.06 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 i (92kW, 1998.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 LPG (90kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (70kW, 1999.03 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (75kW, 2000.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (85kW, 2000.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 T4 (147kW, 1997.05 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 TD (66kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (120kW, 2001.06 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (121kW, 1999.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T4 (147kW, 2000.07 > 2004.06)