                                BLUE PRINT                                                ADM51609
Uždegimo laido komplektas BLUE PRINT ADM51609
GamintojasBLUE PRINT
KodasADM51609
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
OE numeriui
8BG6-18-140A
OE numeriui
F21018140E
Tinka automobiliams: MAZDA 626 III, 626 III Hatchback, 626 III kupė, 626 III Station Wagon, 929 III
Detali informacija:
MAZDA 626 III (GD) 2.0 (GDEP) (66kW, 1987.09 > 1990.10)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V (GDEP) (79kW, 1987.09 > 1992.05)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V (GDEP) (103kW, 1987.11 > 1992.05)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V (GDEP) (109kW, 1987.07 > 1989.09)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V 4WD (GD102) (85kW, 1990.01 > 1992.05)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 (GDEP) (66kW, 1987.09 > 1990.10)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V (GDEP) (103kW, 1987.11 > 1990.10)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V (GDEP) (109kW, 1987.06 > 1989.08)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V (GD102) (85kW, 1988.06 > 1992.04)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.2 12V (GD102) (85kW, 1988.04 > 1991.12)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 (GVEW) (66kW, 1988.10 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V (GVEW) (81kW, 1987.09 > 1990.01)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V (GVEW) (103kW, 1988.01 > 1992.03)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V (GVEW) (110kW, 1994.11 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD (GV102) (85kW, 1991.05 > 1992.11)
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V (85kW, 1988.01 > 1989.04)
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i (100kW, 1987.05 > 1988.12)