Filtras, salono oras BLUE PRINT ADB112504
GamintojasBLUE PRINT
KodasADB112504
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]31,5
aukštis [mm]32
plotis [mm]231
plotis [mm]246
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
filtro įdėklas
filtro tipas
žiedadulkių filtras
ilgis [mm]
231
ilgis [mm]
246
Tinka automobiliams: BMW Z4 kupė, Z4 Roadster
Detali informacija:
BMW Z4 kupė (E86) 3.0 si (195kW, 2006.03 > 2009.01)
BMW Z4 kupė (E86) M (252kW, 2006.03 > 2009.01)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i (110kW, 2005.04 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i (125kW, 2003.10 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (130kW, 2006.01 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (141kW, 2003.02 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si (160kW, 2006.01 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i (170kW, 2003.02 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si (195kW, 2006.01 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) M (252kW, 2006.03 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i (115kW, 2013.04 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 23 i (150kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 28 i (180kW, 2011.09 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 30 i (190kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 i (225kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 is (250kW, 2010.09 > .)