                                BLUE PRINT                                                ADH21609
Uždegimo laido komplektas BLUE PRINT ADH21609
GamintojasBLUE PRINT
KodasADH21609
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
OE numeriui
32704P30010
Tinka automobiliams: HONDA CIVIC VI Fastback, CIVIC VI Hatchback, CIVIC VI sedanas, CRX II
Detali informacija:
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1) (93kW, 1994.09 > 1997.01)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.6 VTi (EK4, SO4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8) (110kW, 1989.10 > 1992.02)