BLUE PRINT ADT322120
GamintojasBLUE PRINT
KodasADT322120
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]84
aukštis [mm]85
plotis [mm]147
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
344,5
ilgis [mm]
345,5
346
OE numeriui
1444.WN
Papildomas straipsnis / informacija 2
su priešfiltriu
Detali informacija:
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi (88kW, 2007.02 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 (100kW, 2006.03 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 165 (120kW, 2006.03 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (120kW, 2007.06 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (125kW, 2006.06 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120 (88kW, 2007.01 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125 (94kW, 2011.07 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140 (100kW, 2007.01 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165 (120kW, 2010.07 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95 (72kW, 2011.07 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 HDi 120 (88kW, 2007.01 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 HDi 125 (94kW, 2011.07 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 HDi 140 (100kW, 2007.01 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 HDi 165 (120kW, 2010.07 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 HDi 95 (72kW, 2011.07 > .)
FIAT SCUDO komercinis (270_, 272_) 2.0 D Multijet (94kW, 2011.05 > .)
FIAT SCUDO komercinis (270_, 272_) 2.0 D Multijet (120kW, 2010.07 > .)
FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet (88kW, 2006.05 > 2011.06)
FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet (100kW, 2006.05 > 2011.06)
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet (125kW, 2008.03 > 2011.06)
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD (120kW, 2008.03 > 2011.06)