Filtrų rinkinys, kabinos oras BLUE PRINT ADP152508
GamintojasBLUE PRINT
KodasADP152508
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]30
plotis [mm]157
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
filtro įdėklas
filtro tipas
žiedadulkių filtras
ilgis [mm]
202
Versija su aktyvuota anglimi (prekės Nr.)
ADP152507
Detali informacija:
CITROEN C3 II 1.1 BiFuel (44kW, 2010.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 (50kW, 2012.08 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.1 i (44kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2012.06 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 (54kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) (50kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 (70kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 (55kW, 2015.04 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 (66kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.2 THP 110 (SXHNPS, SXHNZT, SXHNZ6) (81kW, 2016.07 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.2 VTi 68 (50kW, 2016.07 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.2 VTi 82 (60kW, 2016.07 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2016.07 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 75 (55kW, 2016.07 > .)
CITROEN C3 III (SX) 1.6 VTi (SXNFPT) (85kW, 2017.02 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2013.01 > 2015.03)
CITROEN DS3 (SA_) 1.4 HDi 70 (SA8HP4) (50kW, 2010.04 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 (70kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.11 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 90 (68kW, 2009.11 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 Racing (149kW, 2011.02 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 Racing (152kW, 2011.02 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 THP 150 (110kW, 2010.01 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 THP 155 (115kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.2 VTi 82 (60kW, 2013.01 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS, SAHNZ6, SAHNZT) (81kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 130 (SAHNYM) (96kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 VTi 82 (SAHMZ6) (60kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 (SABHY0, SABHYT) (73kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 120 (SABHZM) (88kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 75 (SABHW6) (55kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 165 (SA5GZM) (121kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 208 (SA5GRM) (153kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 THP 110 (81kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 THP 130 (96kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 THP 165 (121kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 THP 208 (153kW, 2015.09 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (81kW, 2015.01 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 THP 130 / PureTech 130 (96kW, 2015.01 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 VTi (60kW, 2013.03 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.4 HDi (50kW, 2013.06 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi (68kW, 2013.03 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi (84kW, 2013.03 > .)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 VTi (88kW, 2013.03 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW, 2007.12 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (55kW, 2008.08 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (72kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC (128kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (81kW, 2008.09 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW, 2006.02 > 2013.10)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2007.04 > .)
PEUGEOT 207 Saloon 1.6 Bioflex (83kW, 2008.01 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (72kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V (88kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC (128kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (80kW, 2007.06 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.0 VTi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 THP 110 (81kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTI 82 (60kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 HDi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi (70kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi (CA5FU8) (147kW, 2012.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (68kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (84kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 75 (55kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP (115kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 (121kW, 2015.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi (88kW, 2012.03 > .)