Filtras, salono oras BLUE PRINT ADJ132508
GamintojasBLUE PRINT
KodasADJ132508
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]32
plotis [mm]195
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bazinė versija (prekės Nr.)
ADJ132510
būtinas kiekis
1
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
275
Detali informacija:
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 AWD (221kW, 2017.09 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D150 (110kW, 2017.09 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D150 AWD (110kW, 2017.09 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D180 AWD (132kW, 2017.09 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D240 AWD (177kW, 2017.09 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 P200 AWD (147kW, 2018.08 > .)
JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 P200 AWD (183kW, 2017.09 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D (110kW, 2015.08 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (110kW, 2014.12 > .)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (110kW, 2006.10 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (112kW, 2007.01 > .)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (118kW, 2006.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D (110kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (110kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.05 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D (110kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 (110kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 (140kW, 2011.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 4x4 (177kW, 2017.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (110kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (132kW, 2015.11 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabrioletas (L538) 2.0 D 4x4 (177kW, 2017.08 > .)