Kuro filtras BOSCH F026402132
GamintojasBOSCH
KodasF026402132
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]160,5
Išorinis skersmuo 1 [mm]
111
skersmuo [mm]
108
sriegio dydis, išėjimas
1" X 14 UNS-2B
Tinka automobiliams: VOLVO FH, FH II, FH16, FH16 II, FM, FM II, FMX
Detali informacija:
VOLVO FH 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 420 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 460 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2007.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 520 (382kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 540 (397kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH II 420 (309kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 460 (338kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 500 (368kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH II 540 (397kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540 (396kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/550 (404kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2007.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/700 (515kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/600 (441kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/700 (515kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/750 (551kW, 2012.05 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.11 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM FM 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 420 (309kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 460 (338kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM II FM 420 (309kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 460 (338kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 500 (368kW, 2012.04 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 420 (309kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 460 (338kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 500 (368kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 540 (397kW, 2013.09 > .)