ESEN SKV 80SKV055
GamintojasNerastas
Kodas80SKV055
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 8200978873
Detali informacija:
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (63kW, 2010.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC) (79kW, 2010.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) (81kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER Furgonas / džipas 1.5 dCi (66kW, 2011.04 > .)
DACIA DUSTER Furgonas / džipas 1.5 dCi 4x4 (66kW, 2011.04 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) (55kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) (65kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) (48kW, 2005.09 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) (63kW, 2007.09 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (55kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (65kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W) (63kW, 2009.03 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) (55kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) (65kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) (63kW, 2007.09 > .)
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.5 dCi (55kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.5 dCi (65kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.5 dCi (US0W) (63kW, 2008.03 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.5 dCi (55kW, 2010.05 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.5 dCi (63kW, 2008.11 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.5 dCi (65kW, 2010.05 > .)
NISSAN KUBISTAR komercinis (X76) 1.5 dCi (45kW, 2005.08 > .)
NISSAN KUBISTAR komercinis (X76) 1.5 dCi (48kW, 2003.08 > .)
NISSAN KUBISTAR komercinis (X76) 1.5 dCi (60kW, 2003.08 > .)
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi (48kW, 2003.01 > 2010.06)
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi (60kW, 2003.09 > 2010.06)
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi (50kW, 2006.03 > .)
NISSAN NOTE (E12) 1.5 dCi (66kW, 2013.06 > .)
NISSAN NV200 / EVALIA autobusas 1.5 dCi 90 (M20, M20M) (66kW, 2011.04 > .)
NISSAN NV200 komercinis 1.5 dCi 90 (M20, M20N, M20M) (66kW, 2011.04 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (42kW, 2001.06 > 2006.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (74kW, 2004.01 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) (50kW, 2004.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) (59kW, 2001.06 > 2003.10)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) (60kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) (62kW, 2007.02 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (50kW, 2004.04 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (47kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (48kW, 2005.05 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) (63kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (48kW, 2010.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F) (63kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G) (50kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.5 dCi (48kW, 2002.04 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.5 dCi (50kW, 2003.02 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.5 dCi (60kW, 2001.06 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B) (78kW, 2005.06 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) (74kW, 2004.04 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0B, JZ07) (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW, 2003.07 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (45kW, 2005.04 > 2010.06)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW, 2002.07 > .)
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) (50kW, 2008.02 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW, 2003.04 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW, 2002.12 > .)
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi (48kW, 2011.06 > .)
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi (63kW, 2008.02 > .)
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.5 dCi (63kW, 2008.02 > 2015.06)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) (74kW, 2003.10 > .)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) (60kW, 2002.11 > .)
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) (74kW, 2004.02 > .)
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) (60kW, 2003.09 > .)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) (74kW, 2004.02 > .)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) (60kW, 2003.08 > .)
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) (76kW, 2007.01 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B) (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) (60kW, 2004.09 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) (48kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) (63kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 90 (65kW, 2010.10 > .)
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) (74kW, 2003.11 > .)
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) (60kW, 2003.06 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (78kW, 2009.02 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) (62kW, 2008.04 > .)
SUZUKI JIMNY uždaryta visureigė transporto priemonė (SN, JB_) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) (48kW, 2003.12 > .)