Aukšto/žemo slėgio linija, oro kondicionavimas ESEN SKV 54SKV866
GamintojasNerastas
Kodas54SKV866
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 924906965R
Tinka automobiliams: DACIA DUSTER, LOGAN II
Detali informacija:
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 (92kW, 2013.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 4x4 (92kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (63kW, 2010.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (80kW, 2013.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC) (79kW, 2010.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMD, HSM3) (81kW, 2013.08 > 2018.01)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (80kW, 2013.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) (81kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V (77kW, 2010.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 (77kW, 2010.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex (77kW, 2010.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG (77kW, 2011.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 (84kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 (84kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG (84kW, 2015.06 > .)
DACIA LOGAN II 1.0 LPG (74kW, 2019.11 > .)
DACIA LOGAN II 1.0 SCe 75 (54kW, 2017.01 > .)
DACIA LOGAN II 1.0 TCe 100 (74kW, 2019.11 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 (54kW, 2015.05 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 LPG (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 Blue dCi 95 (L8JL) (70kW, 2018.05 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi (63kW, 2013.01 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi (66kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.5 dCi / Blue dCi 75 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.6 16V (77kW, 2013.01 > .)
DACIA LOGAN II TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC) (66kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II TCe 90 LPG (66kW, 2015.09 > .)