Stabdžių apkaba NTY HZT-BM-066
GamintojasNTY
KodasHZT-BM-066
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
HZT-BM-066
montavimo vieta
galinė kairė ašis
porinis gaminio numeris
HZT-BM-067
stabdžių apkabos tipas
Stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių disko storiui [mm]
10
Stūmoklio skersmuo [mm]
38
Analogai kodai: 34219804731
Tinka automobiliams: MINI MINI COUNTRYMAN, MINI PACEMAN
Detali informacija:
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (85kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (90kW, 2010.06 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (147kW, 2012.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (120kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD (105kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (100kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (105kW, 2010.01 > 2016.09)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One (72kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One D (66kW, 2010.06 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper (90kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW, 2012.07 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW, 2012.03 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (135kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (135kW, 2012.04 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (140kW, 2014.07 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD (105kW, 2012.03 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD ALL4 (105kW, 2012.04 > 2016.09)