Stabdžių apkaba ESEN SKV 78SKV843
GamintojasNerastas
Kodas78SKV843
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
34SKV143
montavimo vieta
galinė kairė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su laikančiuoju rėmu
su spaustuku
porinis gaminio numeris
78SKV844
stabdžių apkabos tipas
Stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių disko storiui [mm]
9
Stūmoklio skersmuo [mm]
34
Tinka automobiliams: RENAULT CLIO III, CLIO III Grandtour, CLIO III hečbekas, MODUS / GRAND MODUS
Detali informacija:
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) (57kW, 2005.10 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (43kW, 2006.06 > 2010.08)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (58kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (76kW, 2010.09 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) (55kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P) (74kW, 2007.05 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) (48kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) (55kW, 2008.07 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 Ethanol (CR1U, BR1U) (55kW, 2008.07 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V (72kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (47kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (48kW, 2005.05 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (55kW, 2010.08 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (60kW, 2007.11 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (65kW, 2010.08 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) (78kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) (63kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) (76kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... (82kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) (65kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) (94kW, 2009.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) (102kW, 2006.09 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (76kW, 2010.03 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) (55kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) (74kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) (55kW, 2008.07 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V (72kW, 2010.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (48kW, 2010.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (55kW, 2010.08 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (65kW, 2010.08 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F) (63kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G) (50kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S) (78kW, 2008.02 > 2012.12)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N) (76kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) (82kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) (94kW, 2008.11 > .)
RENAULT CLIO III hečbekas (SB_, SR_) 1.5 dCi (50kW, 2005.10 > 2010.07)
RENAULT CLIO III hečbekas (SB_, SR_) 1.5 dCi (63kW, 2005.06 > 2010.07)
RENAULT CLIO III hečbekas (SB_, SR_) 1.5 dCi (78kW, 2005.10 > 2007.10)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (76kW, 2011.04 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) (55kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) (58kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) (74kW, 2007.05 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex (55kW, 2008.10 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) (72kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) (60kW, 2004.09 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) (48kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) (63kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) (50kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) (76kW, 2007.05 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) (78kW, 2005.05 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 75 (55kW, 2010.10 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 90 (65kW, 2010.10 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) (82kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) (65kW, 2004.12 > .)