variklio montavimas ESEN SKV 75SKV037
GamintojasNerastas
Kodas75SKV037
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]46
plotis [mm]68
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
244
medžiaga
aliuminis
medžiaga
guma
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinis
vidinis skersmuo [mm]
12
Analogai kodai: 77004320318200100116
Detali informacija:
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) (59kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW, 2003.07 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (59kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW, 2000.02 > .)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) (85kW, 2001.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) (47kW, 1996.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) (75kW, 2001.02 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) (72kW, 1997.03 > 2001.02)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) (85kW, 2001.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F) (75kW, 2001.02 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) (84kW, 1996.03 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) (85kW, 2001.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) (72kW, 1999.03 > 2001.02)
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) (79kW, 1998.04 > 1999.10)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... (79kW, 1999.09 > 2003.09)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) (85kW, 2001.01 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) (75kW, 1999.09 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 (75kW, 2000.11 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) (59kW, 2001.02 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) (102kW, 2000.07 > 2003.08)