                                ESEN SKV                                                96SKV989
Kabelis, durų atlaisvinimas ESEN SKV 96SKV989
GamintojasNerastas
Kodas96SKV989
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
Analogai kodai: 8L3837085
Tinka automobiliams: AUDI A3
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.6 (74kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (66kW, 1996.09 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (74kW, 2000.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)