Lango pakėliklis ESEN SKV 51SKV582
GamintojasNerastas
Kodas51SKV582
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
montavimo vieta
dešinė priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su elektros varikliu
porinis gaminio numeris
51SKV581
Tinka automobiliams: ALFA ROMEO 155; FIAT MAREA Weekend, TEMPRA, TEMPRA S.W., TIPO
Detali informacija:
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) (88kW, 1996.05 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) (85kW, 1993.04 > 1996.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) (83kW, 1993.04 > 1996.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) (103kW, 1996.05 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) (77kW, 1992.02 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4) (95kW, 1992.02 > 1993.06)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) (93kW, 1992.01 > 1996.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) (66kW, 1993.04 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (137kW, 1992.01 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (140kW, 1992.01 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) (104kW, 1992.02 > 1995.02)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) (106kW, 1992.02 > 1993.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) (110kW, 1995.03 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) (92kW, 1993.04 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) (121kW, 1992.02 > 1996.09)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) (120kW, 1992.10 > 1997.12)
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 105 (185BXN1A) (77kW, 1999.04 > 2002.05)
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 110 (185BXT1A) (81kW, 2001.01 > 2002.05)
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 100 (185BX_) (74kW, 1996.09 > 2002.05)
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 75 (55kW, 1996.09 > 2002.05)
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AA) (57kW, 1991.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) (63kW, 1990.03 > 1993.04)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AE) (57kW, 1990.06 > 1992.07)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) (55kW, 1992.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) (77kW, 1992.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV) (76kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) (66kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY) (74kW, 1994.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.AQ) (59kW, 1992.07 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) (66kW, 1990.05 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP) (83kW, 1990.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 (63kW, 1990.12 > 1993.04)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AE) (57kW, 1990.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) (66kW, 1994.06 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) (55kW, 1992.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AN) (77kW, 1992.03 > 1993.12)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV) (76kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) (66kW, 1993.09 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY) (74kW, 1994.10 > 1996.08)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) (66kW, 1991.07 > 1995.02)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.9 TD (159.AQ) (59kW, 1992.03 > 1993.06)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. (159.AP) (83kW, 1991.01 > 1995.03)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) (83kW, 1992.03 > 1995.03)
FIAT TIPO (160_) 1.1 (160.AA) (41kW, 1988.01 > 1991.10)
FIAT TIPO (160_) 1.4 (160.AC) (52kW, 1987.07 > 1989.12)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (57kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) (51kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.6 (58kW, 1988.03 > 1992.10)
FIAT TIPO (160_) 1.6 (160.AE) (61kW, 1988.01 > 1991.10)
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) (55kW, 1992.10 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.AF) (57kW, 1990.07 > 1993.01)
FIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG) (43kW, 1988.01 > 1994.10)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e (71kW, 1993.03 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (81kW, 1990.10 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.AY) (77kW, 1990.10 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED) (76kW, 1993.04 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) (74kW, 1994.10 > 1995.10)
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.16V Sport (100kW, 1989.11 > 1992.06)
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.AW) (59kW, 1992.03 > 1993.06)
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) (66kW, 1990.09 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 (85kW, 1990.10 > 1992.10)
FIAT TIPO (160_) 2.0 16V (160.AV) (107kW, 1991.07 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AJ, 1607571) (80kW, 1990.06 > 1992.03)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) (83kW, 1990.03 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) (102kW, 1993.03 > 1995.04)