Kondensatorius, oro kondicionierius DELPHI TSP0225710
GamintojasNerastas
KodasTSP0225710
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]16
plotis [mm]472
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įleidimo angos Ø [mm]
18
ilgis [mm]
623
išleidimo angos Ø [mm]
13,7
išleidimo angos Ø [mm]
14
kompresoriaus ID
PAD
Papildomas straipsnis / informacija 2
su džiovintuvu
sriegio matas 1
18
sriegio matas 2
13.7
sriegis 1
sriegis 2
tinklo gylis [mm]
16
Tinka automobiliams: VOLVO S60 II, S80 II, V40 Cross Country, V40 Hečbekas, V60 I, V70 III, XC70 II
Detali informacija:
VOLVO S60 II (134) D2 (88kW, 2015.03 > .)
VOLVO S60 II (134) D3 (110kW, 2015.03 > .)
VOLVO S60 II (134) DRIVe / D2 (84kW, 2011.01 > .)
VOLVO S60 II (134) T6 (225kW, 2013.09 > .)
VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe (80kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi (100kW, 2008.02 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (120kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D3 (100kW, 2012.05 > .)
VOLVO S80 II (124) D3 / D4 (120kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (136kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (136kW, 2007.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD (132kW, 2013.07 > .)
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD (157kW, 2013.03 > .)
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD (180kW, 2014.05 > .)
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD (187kW, 2013.01 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D2 (84kW, 2012.03 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D2 (88kW, 2015.02 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D3 (110kW, 2012.03 > 2015.03)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D3 (110kW, 2015.04 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D4 (130kW, 2012.03 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D4 (140kW, 2014.05 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T2 (90kW, 2015.02 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T2 GTDi (88kW, 2013.03 > 2015.12)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T3 (112kW, 2015.02 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T3 GTDi (110kW, 2012.03 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T4 (132kW, 2013.07 > 2015.12)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T4 (140kW, 2015.08 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T4 (147kW, 2014.04 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T4 GTDi (132kW, 2012.03 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T5 (157kW, 2013.03 > 2015.12)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T5 (180kW, 2014.05 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) T5 (187kW, 2012.12 > .)
VOLVO V60 I (155) 1.6 DRIVe (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) 1.6 D (80kW, 2010.01 > .)
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.0 D (100kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (129kW, 2009.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D3 (100kW, 2010.03 > .)
VOLVO V70 III (135) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO V70 III (135) D4 AWD (120kW, 2013.01 > .)
VOLVO V70 III (135) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (136kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D3 (120kW, 2011.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (162kW, 2015.03 > .)