Kondensatorius, oro kondicionierius DELPHI TSP0225545
GamintojasNerastas
KodasTSP0225545
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]16
plotis [mm]401
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įleidimo angos Ø [mm]
15,5
įleidimo angos Ø [mm]
16
ilgis [mm]
583
išleidimo angos Ø [mm]
13,9
išleidimo angos Ø [mm]
14
kompresoriaus ID
PAD
Papildomas straipsnis / informacija 2
su džiovintuvu
sriegio matas 1
15.45
sriegio matas 2
13.85
sriegis 1
sriegis 2
tinklo gylis [mm]
16
Detali informacija:
BMW 1 (E81) 116 i (85kW, 2007.04 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2007.03 > 2011.11)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2008.11 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (115kW, 2006.09 > 2011.10)
BMW 1 (E81) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (125kW, 2007.01 > 2012.09)
BMW 1 (E81) 130 i (190kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 130 i (195kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E87) 116 i (85kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 116 i (90kW, 2009.01 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 118 i (95kW, 2004.07 > 2007.02)
BMW 1 (E87) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (110kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (115kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (125kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 130 i (190kW, 2005.03 > 2012.09)
BMW 1 (E87) 130 i (195kW, 2005.03 > 2012.09)
BMW 1 Convertible (E88) 120 i (120kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 118 i (105kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 120 i (115kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 120 i (125kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 125 i (160kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kabrioletas (E88) 135 i (225kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kupė (E82) 120 i (125kW, 2007.10 > 2013.10)
BMW 1 Kupė (E82) 125 i (160kW, 2007.10 > 2013.10)
BMW 1 Kupė (E82) 135 i (225kW, 2007.10 > 2013.10)
BMW 1 Kupė (E82) M (250kW, 2011.04 > 2012.06)
BMW 3 (E90) 316 i (85kW, 2006.02 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 316 i (90kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 i (95kW, 2005.09 > 2007.03)
BMW 3 (E90) 318 i (105kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 i (110kW, 2005.01 > 2007.03)
BMW 3 (E90) 320 i (125kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 si (127kW, 2006.05 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 323 i (130kW, 2006.04 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 d (145kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 d (150kW, 2010.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 i (160kW, 2005.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 i (160kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 xi (160kW, 2005.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 i (190kW, 2005.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 i (200kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 xi (190kW, 2005.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 xi (200kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) M3 (309kW, 2007.03 > 2011.12)
BMW 3 Convertible (E93) 320 i (110kW, 2007.03 > 2007.08)
BMW 3 Coupe (E92) 323 i (130kW, 2006.06 > .)
BMW 3 kabrioletas (E30) 320 i (93kW, 1986.04 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E93) 318 i (105kW, 2010.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (115kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (125kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 325 i (160kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 330 i (190kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 330 i (200kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) M3 (309kW, 2007.03 > .)
BMW 3 Kupė (E92) 316 i (90kW, 2007.09 > 2013.12)
BMW 3 Kupė (E92) 318 i (105kW, 2010.03 > 2013.12)
BMW 3 Kupė (E92) 320 i (120kW, 2007.01 > 2013.12)
BMW 3 Kupė (E92) 320 i (125kW, 2007.03 > 2013.12)
BMW 3 Kupė (E92) 325 i (160kW, 2006.09 > .)
BMW 3 Kupė (E92) 325 i (160kW, 2007.09 > 2013.06)
BMW 3 Kupė (E92) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2013.12)
BMW 3 Kupė (E92) 325 xi (160kW, 2006.09 > 2010.02)
BMW 3 Kupė (E92) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2008.08)
BMW 3 Kupė (E92) 330 i (190kW, 2006.09 > .)
BMW 3 Kupė (E92) 330 i (200kW, 2006.09 > 2012.08)
BMW 3 Kupė (E92) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > .)
BMW 3 kupė (E92) 330 xi (190kW, 2006.09 > .)
BMW 3 Kupė (E92) 330 xi (200kW, 2006.09 > 2007.08)
BMW 3 Kupė (E92) M3 (309kW, 2007.03 > 2013.12)
BMW 3 Touring (E91) 316 i (90kW, 2008.05 > 2012.05)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (95kW, 2006.01 > 2007.08)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (100kW, 2007.09 > 2012.03)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (105kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (110kW, 2005.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (125kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 323 i (130kW, 2006.04 > 2007.06)
BMW 3 Touring (E91) 325 i (155kW, 2012.01 > .)
BMW 3 Touring (E91) 325 i (160kW, 2007.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2008.08)
BMW 3 Touring (E91) 330 i (190kW, 2005.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 330 i (200kW, 2007.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 330 xi (190kW, 2005.09 > 2007.08)
BMW 3 Touring (E91) 330 xi (200kW, 2007.09 > 2012.06)
BMW X1 (E84) sDrive 18 i (110kW, 2010.01 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 25 i (160kW, 2010.01 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 28 i (190kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 23 i (150kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 28 i (180kW, 2011.09 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 30 i (190kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 i (225kW, 2009.05 > .)
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 is (250kW, 2010.09 > .)