Kuro siurblys DELPHI FE10080-12B1
GamintojasNerastas
KodasFE10080-12B1
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]47,5
aukštis [mm]48
plotis [mm]47,5
plotis [mm]48
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
degalų tipas
benzinas
ilgis [mm]
196
korpuso medžiaga
metalas
korpuso spalva
sidabro
nustatyta įtampa [V]
12
nustatyta srovė [A]
12
papildomas gaminys / papildoma informacija
be tarpiklio / sandariklio
su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2
be slėgio jutiklio
slėgis [bar]
4
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ C-CLASS, C-CLASS T-Model, CLK, CLK kabrioletas
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (89kW, 1994.11 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW, 1993.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW, 1994.01 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (132kW, 1995.10 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (141kW, 1996.11 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) (110kW, 1993.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) (110kW, 1996.06 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) (142kW, 1995.10 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) (142kW, 1993.05 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) (145kW, 1997.06 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) (206kW, 1994.05 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) (90kW, 1996.06 > 2000.09)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) (100kW, 1996.06 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) (141kW, 1996.11 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) (110kW, 1996.06 > 1998.06)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) (142kW, 1997.06 > 2000.09)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) (145kW, 1997.06 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) (100kW, 1997.06 > 2002.06)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) (120kW, 2000.06 > 2002.06)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) (141kW, 1997.06 > 2000.06)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 200 (208.435) (100kW, 1998.03 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) (120kW, 2000.06 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) (141kW, 1998.03 > 2000.06)