Kuro siurblys DELPHI FE10077-12B1
GamintojasNerastas
KodasFE10077-12B1
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]46
aukštis [mm]46,5
plotis [mm]43
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
degalų tipas
benzinas
ilgis [mm]
138
korpuso medžiaga
metalas
korpuso spalva
sidabro
nustatyta įtampa [V]
12
nustatyta srovė [A]
9,5
papildomas gaminys / papildoma informacija
be tarpiklio / sandariklio
Papildomas straipsnis / informacija 2
be slėgio jutiklio
slėgis [bar]
3,5
Tinka automobiliams: BMW 5, 5 Touring
Detali informacija:
BMW 5 (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 520 i (110kW, 1996.01 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 523 i (125kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 528 i (142kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 530 i (170kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 535 i (173kW, 1996.04 > 1999.03)
BMW 5 (E39) 535 i (180kW, 1999.04 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 540 i (210kW, 1996.04 > 2003.06)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 530 i (170kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 540 i (210kW, 1997.01 > 2004.05)