Korpusas, alyvos filtras Dr.Motor Automotive DRM81001S
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM81001S
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
papildomas gaminys / papildoma informacija
su alyvos aušintuvu
Detali informacija:
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS (81kW, 2005.11 > 2010.11)
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.5 CRDi GLS (81kW, 2005.11 > 2010.11)
HYUNDAI ACCENT IV sedanas (RB) 1.6 CRDI (100kW, 2011.04 > .)
HYUNDAI ELANTRA IV sedanas (HD) 1.6 CRDi (85kW, 2005.11 > 2011.12)
HYUNDAI ELANTRA V sedanas (MD, UD) 1.6 CRDi (94kW, 2011.02 > 2015.12)
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi (60kW, 2003.03 > 2005.09)
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi (65kW, 2005.08 > 2009.06)
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS (75kW, 2004.07 > 2005.08)
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS (81kW, 2005.08 > 2009.06)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi (85kW, 2008.09 > 2012.12)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi (94kW, 2009.01 > 2012.12)
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (66kW, 2007.10 > 2011.11)
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (85kW, 2007.10 > 2011.11)
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (94kW, 2010.01 > 2011.11)
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi VGT (81kW, 2007.10 > 2011.11)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (81kW, 2012.06 > .)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (94kW, 2011.12 > 2015.12)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (100kW, 2011.11 > 2016.12)
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 CRDI (81kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 CRDI (81kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 CRDi (81kW, 2015.11 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 CRDi (94kW, 2013.05 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 CRDi (100kW, 2014.12 > .)
HYUNDAI i30 universalas (FD) 1.6 CRDi (66kW, 2008.02 > 2012.06)
HYUNDAI i30 universalas (FD) 1.6 CRDi (85kW, 2008.02 > 2012.06)
HYUNDAI i30 universalas (FD) 1.6 CRDi (94kW, 2010.01 > 2012.06)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 CRDi (81kW, 2012.06 > .)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 CRDi (94kW, 2012.06 > 2015.12)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 CRDi (100kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI (85kW, 2011.06 > .)
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI (94kW, 2011.06 > .)
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (75kW, 2004.12 > 2010.08)
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT (81kW, 2005.08 > 2010.08)
KIA CARENS III autobusiukas (UN) 1.6 CRDi 110 (85kW, 2010.10 > .)
KIA CARENS III autobusiukas (UN) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2010.10 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2015.07 > .)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 CRDi (94kW, 2012.07 > .)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2006.12 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2010.10 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW, 2006.12 > 2012.12)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW, 2013.03 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2012.09 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2015.07 > .)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2010.10 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CERATO I hečbekas (LD) 1.5 CRDi (54kW, 2005.07 > 2006.08)
KIA CERATO I hečbekas (LD) 1.5 CRDi (66kW, 2005.07 > .)
KIA CERATO I hečbekas (LD) 1.5 CRDi (75kW, 2005.07 > .)
KIA CERATO I hečbekas (LD) 1.6 CRDi (85kW, 2005.06 > .)
KIA CERATO I sedanas (LD) 1.5 CRDi (66kW, 2005.07 > 2009.12)
KIA CERATO I sedanas (LD) 1.5 CRDi (75kW, 2005.07 > .)
KIA CERATO I sedanas (LD) 1.6 CRDi (85kW, 2005.06 > .)
KIA CERATO III sedanas (YD) 1.6 CRDI (100kW, 2016.08 > .)
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2008.02 > 2012.09)
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2010.10 > 2012.09)
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW, 2008.02 > 2012.09)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW, 2013.03 > .)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2013.03 > .)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2015.07 > .)
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDI (100kW, 2015.05 > 2018.07)
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi (65kW, 2008.06 > .)
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi (81kW, 2005.03 > .)
KIA RIO II sedanas (JB) 1.5 CRDi (65kW, 2008.06 > 2011.12)
KIA RIO II sedanas (JB) 1.5 CRDi (81kW, 2005.03 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2014.02 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2015.04 > .)
KIA STONIC (YB) 1.6 CRDi (81kW, 2017.07 > .)
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2010.02 > .)
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2010.02 > .)