Stabdžių diskas BLUE PRINT ADV184367
GamintojasBLUE PRINT
KodasADV184367
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]37
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
100
centravimo skersmuo [mm]
65
Išorinis skersmuo [mm]
256
montavimo angų skaičius
1
montavimo vieta
galinė ašis
paviršius
padengta
stabdžių disko tipas
išorinis ventiliavimas
žiedų angų skaičius
5
Analogai kodai: 8L06156018N0615601B
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro (110kW, 2002.05 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 (150kW, 2002.05 > 2004.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V (125kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T (132kW, 2001.05 > 2006.01)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T (132kW, 2002.08 > 2006.01)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (66kW, 1998.10 > 2001.06)
VW BORA I (1J2) 1.9 TDI (74kW, 2000.09 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.0 (85kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW, 2002.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW, 2001.11 > 2005.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5 (110kW, 2005.07 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) (165kW, 2000.04 > 2001.05)