Lambda jutiklis BLUE PRINT ADBP700103
GamintojasBLUE PRINT
KodasADBP700103
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinių skaičius
4
Išorinio sriegio matmuo
M18x1.5
kabelio ilgis [mm]
572
lambda jutiklis
šildyta
veržliarakčio dydis
22
Detali informacija:
HYUNDAI ACCENT V sedanas (HC) 1.4 (74kW, 2018.07 > .)
HYUNDAI ELANTRA V sedanas (MD, UD) 1.6 (97kW, 2011.06 > .)
HYUNDAI ELANTRA VI sedanas (AD, ADA) 1.6 (94kW, 2016.02 > .)
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.2 (64kW, 2013.12 > .)
HYUNDAI i10 II sedanas 1.2 (64kW, 2015.08 > .)
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CVVT (74kW, 2015.09 > .)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 (57kW, 2008.09 > 2012.12)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 (63kW, 2012.03 > 2015.12)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 (74kW, 2008.09 > 2015.12)
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 (93kW, 2008.09 > 2012.12)
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 (74kW, 2014.11 > .)
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi (74kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i20 II kupė (GB) 1.4 (74kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (73kW, 2011.12 > 2015.12)
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (74kW, 2014.12 > 2016.12)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (88kW, 2012.01 > 2016.12)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (95kW, 2011.11 > .)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI (99kW, 2011.11 > .)
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 T-GDI (137kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI (99kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI (99kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.4 (73kW, 2013.05 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.4 (74kW, 2014.12 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 GDI (99kW, 2013.05 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 MPI (88kW, 2016.11 > .)
HYUNDAI i30 kupė 1.6 T-GDI (137kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.4 (73kW, 2012.06 > 2015.12)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.4 (74kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 (88kW, 2012.06 > .)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 (95kW, 2012.06 > 2015.12)
HYUNDAI i30 Universalas (GD) 1.6 GDI (99kW, 2012.06 > .)
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 (66kW, 2010.11 > .)
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 (92kW, 2010.11 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (116kW, 2014.09 > 2015.06)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi (122kW, 2013.08 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD (122kW, 2013.08 > .)
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 Hybrid (110kW, 2011.01 > 2014.06)
HYUNDAI SONATA VII (LF) 2.0 CVVT (110kW, 2018.11 > .)
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI (103kW, 2011.03 > .)
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI (97kW, 2011.04 > 2017.12)
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 T-GDI (137kW, 2012.10 > .)
KIA CARENS III autobusiukas (UN) 1.6 CVVT (93kW, 2010.10 > .)
KIA CARENS III autobusiukas (UN) 1.6 CVVT (97kW, 2009.08 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (66kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (73kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI (74kW, 2015.04 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT (95kW, 2013.01 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW, 2013.06 > .)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT (73kW, 2015.04 > .)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi (99kW, 2015.04 > .)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.4 (77kW, 2006.12 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.4 (80kW, 2006.12 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.4 CVVT (66kW, 2009.08 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 (85kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 (90kW, 2006.12 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 (93kW, 2008.02 > 2012.12)
KIA CEE'D Hečbekas (ED) 1.6 CVVT (92kW, 2010.10 > 2012.12)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT (73kW, 2012.09 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI (74kW, 2015.04 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT (95kW, 2014.11 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI (99kW, 2012.09 > .)
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 (77kW, 2010.10 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 (80kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT (66kW, 2009.07 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (85kW, 2007.09 > 2012.11)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (90kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (93kW, 2007.09 > 2012.12)
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT (92kW, 2009.06 > 2012.12)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 (125kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVL (121kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT (121kW, 2013.03 > 2015.12)
KIA PICANTO II (TA) 1.2 (63kW, 2011.09 > .)
KIA PICANTO III (JA) 1.2 (62kW, 2017.03 > .)
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT (62kW, 2014.11 > .)
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT (63kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG (63kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT (80kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT (80kW, 2015.04 > .)
KIA RIO III sedanas (UB) 1.2 CVVT (62kW, 2014.11 > .)
KIA RIO III sedanas (UB) 1.25 CVVT (63kW, 2011.10 > .)
KIA RIO III sedanas (UB) 1.4 CVVT (80kW, 2011.10 > .)
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 (73kW, 2017.01 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT (77kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT (93kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 GDI (103kW, 2011.06 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 CVVT (91kW, 2014.02 > .)
KIA SOUL II (PS) 2.0 CVVT (113kW, 2014.02 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (122kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (122kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI (122kW, 2014.02 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD (122kW, 2014.02 > .)
KIA VENGA (YN) 1.6 CVVT (92kW, 2010.02 > .)