Lango pakėliklis ENERGY POD0024P
GamintojasENERGY
KodasPOD0024P
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
durų skaičius
4/5
įtampa [V]
12
lango pakėliklis
dvigubas bėginis-laidinis langų reguliatorius
montavimo vieta
dešinė priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be elektros variklio
porinis gaminio numeris
01SKV371
Tinka automobiliams: FORD GALAXY I; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN
Detali informacija:
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (66kW, 1995.03 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (85kW, 2000.04 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (96kW, 2003.02 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (110kW, 2005.05 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW, 2001.09 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 (128kW, 1995.11 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4 (128kW, 1996.04 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 (150kW, 2000.04 > 2006.05)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW, 1997.10 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (66kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (81kW, 1996.08 > 2000.06)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (85kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (96kW, 2002.11 > 2008.11)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion (85kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 (150kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion (150kW, 2000.06 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW, 1997.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (66kW, 1995.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW, 1996.09 > 2000.04)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (85kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (96kW, 2002.11 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (110kW, 2005.06 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion (85kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW, 1995.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW, 2006.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (100kW, 2005.11 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V (150kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion (150kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW, 1995.09 > 2000.04)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW, 1996.11 > 2000.04)