                                ASHIKA                                                106-02-221L, A
Šarnyro stabilizatorius ASHIKA 106-02-221L
GamintojasASHIKA
Kodas106-02-221L
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
120
Išorinis sriegis [mm]
12X1,25
montavimo vieta
kairė priekis
strypas / statramstis
stabilizatoriaus traukė
Analogai kodai: 4881026020
Tinka automobiliams: TOYOTA HIACE IV autobusas, HIACE IV komercinis
Detali informacija:
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.4 D (LXH12) (55kW, 1999.07 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12) (65kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) (70kW, 2006.08 > .)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) (75kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) (86kW, 2006.08 > .)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) (105kW, 1998.04 > 2001.11)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) (106kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV autobusas (__H1_, __H2_) 2.7 4WD (RCH19) (105kW, 1998.04 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) (65kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) (75kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (__H1_, __H2_) 2.5 D-4D 4WD (KLH18, KLH28) (75kW, 2001.11 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) (105kW, 1998.04 > 2006.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (__H1_, __H2_) 2.7 4WD (RCH19, RCH29) (106kW, 1998.04 > .)