Variklio montavimas NTY ZPS-ME-089
GamintojasNTY
KodasZPS-ME-089
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]111
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZPS-ME-089
Išorinis skersmuo [mm]
108
montavimo tipas
hidro guolis
montavimo vieta
kairė
montavimo vieta
kairė priekis
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (89kW, 1994.11 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW, 1993.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW, 1994.01 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (132kW, 1995.10 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (141kW, 1996.11 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) (110kW, 1996.06 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) (142kW, 1995.10 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) (90kW, 1996.06 > 2000.09)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) (95kW, 2000.09 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) (100kW, 1996.06 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) (141kW, 1996.11 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) (110kW, 1996.06 > 1998.06)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) (142kW, 1997.06 > 2000.09)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) (100kW, 1997.06 > 2002.06)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) (141kW, 1997.06 > 2000.06)
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) (142kW, 1997.06 > 2000.06)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 200 (208.435) (100kW, 1998.03 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) (141kW, 1998.03 > 2000.06)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) (142kW, 1998.03 > 2000.06)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 200 Kompressor (209.442) (120kW, 2003.02 > 2010.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) (100kW, 1995.06 > 2000.08)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) (65kW, 1996.01 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) (137kW, 1997.06 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (55kW, 1996.05 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) (70kW, 1995.06 > 1999.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 230 (210.037) (110kW, 1995.06 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.007) (100kW, 2006.04 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (120kW, 2003.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) (100kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) (110kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) (125kW, 2006.04 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 230 (211.052) (150kW, 2007.09 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) (120kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) (130kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 (211.054) (170kW, 2005.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF210) E 280 (210.663) (150kW, 1999.07 > 2002.11)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 220 CDI (211.606) (110kW, 2003.10 > 2006.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 220 CDI (211.608) (125kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 270 CDI (211.616) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 270 CDI (211.616) (130kW, 2003.10 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) (100kW, 1996.06 > 2000.08)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) (137kW, 1997.06 > 2003.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) (110kW, 1996.06 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) (100kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) (100kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206) (110kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (125kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (130kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T (211.254) (170kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) (100kW, 1996.09 > 2000.03)
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) (141kW, 1996.10 > 2000.03)
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) (142kW, 1996.09 > 2000.03)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.442) (120kW, 2004.03 > 2011.02)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.445) (135kW, 2008.01 > 2011.02)