                                DENSO                                                DTM751030
Termostatas, aušinimo skystis DENSO DTM751030
GamintojasDENSO
KodasDTM751030
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bruto svoris [g]
85
Bruto svoris [g]
87
OE numeriui
1K0121113A
pradinė temperatūra [°C]
75
Analogai kodai: 1K0121113A
Detali informacija:
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI (140kW, 2015.05 > .)
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI (140kW, 2015.08 > .)
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI (140kW, 2017.01 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (100kW, 2011.09 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (103kW, 2011.09 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (130kW, 2013.05 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro (103kW, 2012.01 > .)
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > 2014.06)
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro (184kW, 2007.03 > 2010.06)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW, 2010.06 > 2011.05)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (130kW, 2012.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (103kW, 2011.05 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 (155kW, 2009.05 > .)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (155kW, 2009.06 > 2012.12)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.11 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI (125kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.11 > .)
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI (147kW, 2011.04 > .)
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 (125kW, 2011.04 > .)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (100kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (103kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2011.11 > 2013.01)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TSI (155kW, 2011.11 > 2016.12)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI (100kW, 2010.11 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI (147kW, 2006.03 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI (155kW, 2009.11 > 2015.08)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (118kW, 2008.06 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (125kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI (110kW, 2005.05 > 2008.06)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.11)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (125kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI (118kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (155kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 GTI (155kW, 2011.11 > .)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (125kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.5 (110kW, 2006.01 > 2010.10)
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI (110kW, 2014.08 > .)
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI (147kW, 2010.12 > .)
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 (125kW, 2010.04 > .)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5 (110kW, 2005.07 > 2010.09)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 2.5 (110kW, 2005.07 > 2010.09)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)