                                NTY                                                CTM-CT-016,
Termostatas, aušinimo skystis NTY CTM-CT-016
GamintojasNTY
KodasCTM-CT-016
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
CTM-CT-016
papildomas gaminys / papildoma informacija
be tarpiklio / sandariklio
Papildomas straipsnis / informacija 2
su jutikliu
pradinė temperatūra [°C]
105
Analogai kodai: 1338E4
Detali informacija:
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 VTR (103kW, 2006.10 > 2007.12)
CITROEN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) (85kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) (100kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) (103kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) (85kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) (100kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) (103kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C5 II (RC_) 1.8 16V (RC6FZB) (85kW, 2004.09 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 1.8 16V (RE6FZB) (85kW, 2004.09 > .)
CITROEN XSARA (N1) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2005.03)
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2005.08)
CITROEN XSARA kupė (N0) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2005.03)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW, 2000.02 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW, 2003.01 > .)
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 (100kW, 2000.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 RC (130kW, 2003.07 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (99kW, 1999.04 > 2000.10)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (100kW, 1999.06 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V (100kW, 2002.07 > 2007.02)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2005.06)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW, 2005.06 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW, 2002.03 > 2005.06)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (130kW, 2005.06 > 2008.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW, 2003.10 > 2005.06)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW, 2003.10 > 2009.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW, 2002.03 > .)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 BiFuel (85kW, 2000.09 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2004.06)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.05)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 BiFuel (85kW, 2000.10 > 2004.02)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 (116kW, 2002.03 > 2004.12)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 (6D6FZB) (85kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V (6D6FYC) (92kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 (6DRFNB, 6DRFNE) (100kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V (6DRFJC, 6DRFJE, 6DRFJF) (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Flex (6DRFJB) (103kW, 2005.10 > 2011.02)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 (6D3FZE, 6D3FZH) (116kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V (6D3FYH, 6D3FYE) (120kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 kupė (6C_) 2.2 16V (120kW, 2005.10 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 (85kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 16V (92kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 (100kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 16V (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 Bioflex (103kW, 2008.01 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 (116kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 16V (120kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (116kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (120kW, 2005.09 > 2010.06)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 (100kW, 2002.06 > .)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 16V (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 (116kW, 2002.06 > .)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V (103kW, 2007.01 > .)
PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V (103kW, 2007.01 > 2016.03)