Variklio montavimas FEBEST LRM-L405P
GamintojasNerastas
KodasLRM-L405P
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo tipas
hidro guolis
montavimo vieta
kairė ir dešinė
pakuotės aukštis [cm]
16
pakuotės ilgis [cm]
18
pakuotės plotis [cm]
16
Tinka automobiliams: LAND ROVER RANGE ROVER IV, RANGE ROVER SPORT II
Detali informacija:
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (250kW, 2013.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (280kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (405kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 V8 4x4 (276kW, 2013.12 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (250kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (280kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (405kW, 2014.01 > 2018.12)