Veleno sandariklis, diferencialas FEBEST 95JAS-47701232C
GamintojasNerastas
Kodas95JAS-47701232C
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
galinis kardaninis velenas prie skirstomosios dėžės
pakuotės aukštis [cm]
3,3
pakuotės ilgis [cm]
7
pakuotės plotis [cm]
7
Detali informacija:
CADILLAC ESCALADE 5.3 (220kW, 2003.09 > 2005.12)
CADILLAC ESCALADE 5.3 AWD (220kW, 2003.09 > 2005.12)
CADILLAC ESCALADE 5.7 AWD (190kW, 1998.10 > 2006.10)
CADILLAC ESCALADE 6.0 (257kW, 2001.06 > 2006.09)
CADILLAC ESCALADE 6.0 AWD (257kW, 2000.10 > 2006.09)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID (248kW, 2010.09 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID (248kW, 2010.11 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID AWD (248kW, 2010.09 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID AWD (248kW, 2010.11 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.2 (301kW, 2006.10 > .)
CADILLAC ESCALADE 6.2 AWD (301kW, 2006.10 > .)
CADILLAC ESCALADE 6.2 FLEXFUEL (301kW, 2006.10 > 2014.12)
CADILLAC ESCALADE 6.2 FLEXFUEL AWD (301kW, 2006.10 > 2014.12)
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup 6.0 AWD (257kW, 2001.09 > 2006.12)
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup 6.2 AWD (301kW, 2006.09 > 2013.12)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 AWD (235kW, 2006.05 > 2013.12)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 Flex-Fuel (235kW, 2005.06 > 2007.07)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 Flex-Fuel AWD (231kW, 2007.01 > 2013.12)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 (115kW, 1988.09 > 1994.08)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (119kW, 1986.10 > 1994.09)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (119kW, 1994.10 > 1995.09)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (142kW, 1991.10 > 1994.09)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (142kW, 1994.09 > 2005.09)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (142kW, 1994.10 > 2002.08)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 AWD (149kW, 1991.09 > 1994.12)
CHEVROLET BLAZER S10 4.3 V6 AWD (142kW, 1994.01 > 2005.09)
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van 5.3 (213kW, 2002.09 > 2004.12)
CHEVROLET EXPRESS autobusas 5.3 Flex-Fuel (216kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup 4.3 4WD (142kW, 1995.09 > 2002.12)
CHEVROLET S10 pikapas 2.2 (90kW, 1994.10 > 1998.09)
CHEVROLET S10 pikapas 2.2 4x4 (90kW, 1994.10 > 1998.09)
CHEVROLET S10 pikapas 4.3 (142kW, 1994.10 > 2004.12)
CHEVROLET S10 pikapas 4.3 4x4 (119kW, 1994.10 > 1995.09)
CHEVROLET S10 pikapas 4.3 4x4 (142kW, 1994.10 > 2002.08)
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup 4.3 (142kW, 1994.09 > 1995.12)
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup 4.3 4WD (134kW, 1995.09 > 1996.12)
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup 4.3 4WD (142kW, 1995.09 > 2003.12)
CHEVROLET SILVERADO 1500 5.3 AWD (232kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 5.3 FlexFuel AWD (232kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 6.0 AWD (224kW, 1999.10 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 2003.09 > 2004.12)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 1998.09 > 2004.12)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 1998.09 > 2004.12)
CHEVROLET SUBURBAN 5.7 AWD (157kW, 1991.10 > 1996.09)
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900) 5.3 Flex-Fuel 4WD (228kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 4.8 V8 (206kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (201kW, 2000.05 > 2002.09)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (213kW, 2002.10 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (220kW, 2003.09 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 AWD (213kW, 2002.10 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 AWD (220kW, 2003.09 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 V8 AWD (201kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 6.0 V8 (224kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (GMT400) 5.7 V8 (190kW, 1994.10 > 1996.09)
CHEVROLET TAHOE (GMT400) 6.5 TDiC (135kW, 1994.10 > 1996.09)
CHEVROLET TAHOE (GMT900) 5.3 (239kW, 2007.01 > 2013.12)
CHEVROLET TAHOE (GMT900) 5.3 4WD (239kW, 2007.01 > 2013.12)
DODGE RAM 1500 pikapas (DJ, DS) 5.7 4x4 (257kW, 2008.10 > .)
FORD USA EXPEDITION 5.4 4x4 (194kW, 2002.10 > 2006.02)
FORD USA EXPEDITION 5.4 XLT 4x4 (224kW, 2007.01 > .)
FORD USA F-150 4.6 (182kW, 2008.01 > 2010.12)
FORD USA F-150 6.2 (306kW, 2011.01 > .)
FORD USA F-150 6.2 4x4 (306kW, 2010.01 > .)
FORD USA F-150 Crew Cab Pickup 6.2 (306kW, 2010.09 > .)
FORD USA F-150 Crew Cab Pickup 6.2 4WD (306kW, 2010.09 > .)
FORD USA F-150 Extended Cab Pickup 6.2 (306kW, 2010.09 > .)
FORD USA F-150 Extended Cab Pickup 6.2 SVT Raptor 4WD (306kW, 2009.09 > .)
FORD USA F-150 Standard Cab Pickup 6.2 (306kW, 2013.09 > .)
FORD USA F-150 Standard Cab Pickup 6.2 4WD (306kW, 2013.09 > .)
GMC S15 JIMMY SUV 4.3 (110kW, 1989.01 > 1994.12)
GMC S15 JIMMY SUV 4.3 AWD (110kW, 1989.01 > 1994.12)
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup 6.0 CNG 4WD (224kW, 2001.09 > 2005.12)
GMC YUKON 5.3 (213kW, 2000.09 > 2004.12)
GMC YUKON 5.3 4WD (213kW, 2000.09 > 2004.12)
GMC YUKON XL 1500 5.3 (213kW, 1999.09 > 2005.12)
GMC YUKON XL 1500 5.3 4WD (213kW, 1999.09 > 2005.12)
HUMMER H2 uždaryta visureigė transporto priemonė 6.0 AWD (236kW, 2003.09 > 2004.12)
HUMMER HUMMER H2 6.2 AWD (293kW, 2004.10 > .)
HUMMER HUMMER H2 SUT 6.0 AWD (237kW, 2004.09 > .)
HUMMER HUMMER H3 3.5 (162kW, 2005.04 > .)
HUMMER HUMMER H3 3.7 4WD (180kW, 2006.09 > .)
HUMMER HUMMER H3 3.7 4WD (180kW, 2007.01 > .)
HUMMER HUMMER H3 5.3 V8 AWD (224kW, 2008.10 > .)
HUMMER HUMMER H3T 3.7 4WD (180kW, 2008.10 > 2010.12)